Portrétní fotograf Praha

Specializuji se na fotografování lidí a mým hlavním zaměřením je portrétní fotografie. Dokážu vás zachytit v tom nejlepším světle a pořídím takové snímky, na kterých se budete sami sobě líbit. Provedu vás celým fotografováním a postarám se o to, aby pro vás bylo focení příjemným zážitkem. Právě díky skvělé atmosféře, která panuje během focení, jsou výsledkem přirozené a pohodové portréty.

Podívejte se na reference a přečtěte si názory lidí, se kterými jsem spolupracoval. O kvalitě mé tvorby se můžete sami přesvědčit nahlédnutím do mého portfolia. Pravidelně publikuji odborné články na portálu Fototipy.cz a jsem autorem knihy Jak na focení portrétů.

Zobrazit služby a ceny

Portfolio

Ať už potřebujete portrét jen tak pro radost, nebo reprezentativní profesní portrét, vždy vás zachytím tak, abyste byli s výsledkem spokojení. Kromě klasických portrétů najdete v mé nabídce i možnost glamour snímků, aktů a případně i reportáží. Viz ukázky v portfoliu.

Kde působím

Portréty je možné fotit na území Prahy a to jak ve městě, parcích a případně přírodních prostředích na okraji města. Kromě toho mám možnost fotografovat v jednom ze dvou ateliérů, které jsou umístěny u metra I.P.Pavlova a ve Stodůlkách.